אימון אישי

אימון אישי - בכל אחד מאיתנו טבוע סולם ערכים פנימי אשר מהווה בסיס לבחירות השונות שאנו בוחרים בחיינו. סולם הערכים הזה פועל כמסנן אשר מגן עלינו מפני עשיית הדברים שנוגדים את האישיות שלנו. 

אנשים רבים אינם מודעים כלל לסולם הערכים שלהם ולהשפעתו הגדולה על התנהלות חייהם. הם מגיעים לתהליך אימון אישי מתוך רצון לשנות משהו בחייהם ומתקשים להבין מדוע השגת היעד שהציבו לעצמם כה מאתגרת  עבורם. 

תוך כדי תהליך אימון אישי מתברר סולם הערכים ויחד איתו מתבהרות גם האמונות  הקשורות לכל ערך. ברוב המקרים האמונות הללו הן בלתי מודעות ומתגלות כמגבילות וכמקור למניעת האדם להגיע להשגת יעדיו. במהלך האימון לומד האדם להכיר בסולם הערכים שלו ולשנות את האמונות המגבילות בהתאם לשינויים שברצונו לערוך. 

לדוגמה, אדם בוחר לעצמו כמטרה למצוא זוגיות טובה ולהתחתן אולם כאשר ישאל לסולם הערכים שלו, יענה כי עצמאות וחופש הם ערכי מפתח אצלו. לצד הערכים הללו אימץ אותו אדם אמונה מגבילה בלתי מודעת בנוסח "חיי נישואין פירושם איבוד החירות העצמי"... מיותר לומר שאמונה זו מנתבת את מעשיו של אותו אדם ומחבלת במטרתו להשיג את מבוקשו. 

אימון אישי הוא תהליך אשר נועד לסייע לאדם להבין את סולם הערכים שלו ואת האמונות המגבילות שאימץ לחייו באופן בלתי מודע ולחשוף בפניו את הפוטנציאל והיכולות העמוקות שיש בו כדי להסיר מכשולים ולהגיע אל מטרתו. 

השלב הראשון של תהליך אימון אישי אצל גרציה אמיתי בקליניקה, יהיה אם כך, בירור סולם הערכים והאמונות והשוואתו למטרה שהאדם מבקש להשיג לעצמו. בשלב השני, יש לאמן את הדיאלוג הפנימי והמחשבה המתלווה אליו כך שאלה ישנו את האמונה המגבילה לאמונה מהסוג התומך בהשגת המטרה שנבחרה.  השלבים הבאים בתהליך אימון אישי יהיו פיתוח מודעות לשפה שבה האדם משתמש, פיתוח יכולות לראייה מנטאלית של המטרה שברצונו שלהשיג, פיתוח מחויבות לתהליך השינוי לקראת השגת המטרה וכמובן תוכנית פעולה ועשייה. לכל אחד מהשלבים יש חשיבות מכרעת בדרך להשגת המטרה. החל משלב ההתבוננות והבנת דפוסי החשיבה, דרך שלב שינוי הדפוסים הללו לתומכים ומקדמים ועד קבלת המציאות החדשה ושביעות רצון במקום החדש שהושג בהצלחה. אימון אישי הינו תהליך אשר מסייע לאדם לגלות ולהכיר את יכולותיו. 

ישנן סיבות שונות בהם אנשים נכנסים לתהליך אימון אישי : אימון אישי לשיפור הדימוי העצמי, אימון אישי לשינוי אורח חיים, אימון אישי לשיפור מערכות יחסים, אימון אישי לחשיבה חיובית וחיים ללא חרדה, אימון עיסקי, אימון להשגת שפע, וכד". למשל, אימון אישי לשינוי דפוסי חשיבה וחיים ללא חרדה מיועד לאנשים אשר רמת הרגישות שלהם מאוד גבוהה והמתח המלווה אותם פוגם בתפקודם ובאיכות חייהם. תהליך אימון אישי  יסייע להם להבין ולשנות את דפוסי החשיבה שלהם לכאלה שיתמכו בחיי רוגע ובחשיבה הגיונית ופרופורציונאלית. 

אימון אישי הינו תהליך ממוקד מטרה המתבסס על האמונה כי לכל אדם יש יכולת לשנות את מציאות חייו על ידי שינוי תפיסתו. הוא מתאים לכל אדם שמעוניין לעשות שינוי כלשהו בחייו והוא יכול להתבצע באופנים שונים. הוא יכול להיות תהליך ארוך או תהליך קצר. הוא יכול להתבצע במפגש אישי או באמצעות הטלפון. בקבוצה או במפגשים פרטניים.
 
במהלך תהליך אימון אישי כאמור, לומד האדם לעורר את משאביו הפנימיים ולהשתמש בהם בדרך אל השגת המטרה שהציב לעצמו.


אימון אישי החל למעשה את דרכו בעולם הספורט בו האימונים מהווים מקום לשיפור כושר, הישגים והשגת יעדים.
עקרונותיו של האימון מתחום הספורט עברו התאמה לעולם העסקי והאישי מתוך מטרה לצמצם פערים בין המצב המצוי למציאות הרצויה. 

גרציה אמיתי, אשר  חוקרת מזה עשור את הפוטנציאל הטמון ב תת המודע והאפשרות להשגת תוצאות בכוח המוח מלווה את לקוחותיה בתהליכי אימון אישי לחיים המתבסס על טכניקות העובדות ברמת תת מודע. 

הצלחתה בתהליכי האימון האישי עם לקוחותיה בקליניקה, הביאה אותה ליצירת תקליטורי אימון תת מודע לשיפור אישי בכל מישורי החיים.
 
תקליטורי אימון תת מודע אלה, אשר הביאו עד כה רבבות ישראלים לשינויים מהותיים בחייהם,  בנויים משילוב הטכניקות הטיפוליות דמיון מודרך, NLP, השאות חיוביות ומוסיקת גלי מוח. 

באמצעות אימון תת מודע ורתימת כוחו האדיר לטובת שינויים שבהם אתם חפצים, תוכלו גם אתם לשנות בקלות את תפיסתכם, להסיר אמונות מגבילות, להתגבר על מחסומים וליהנות מחיי איכות ולהגשים את החיים שאליהם אתם שואפים. 
 

מלבד קבצי אימון תת המודע הייחודיים שיצרה גרציה וכחלק משירותי אימון האישי, היא מציעה "הקלטה מותאמת אישית", בה בהתאם לשיחה מקדימה עם הלקוח יוצרת גרציה קובץ אימון תת מודע אישי, המותאם לבקשתו של הלקוח ומכיל את פרטיו האישיים והמישורים בחייו שהיה רוצה לשנות ולשפר.

 

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+