הכוח שבמיקוד

אני בטוחה שרובכם כבר ודאי יודעים שכל מה שאנו ממקדים בו את מחשבותינו, מתעצם. אבל בכל זאת, למען הסר ספק, אני מעדיפה לחזור ולהדגיש חוק פשוט זה. 

כל מה שאתם ממקדים בו את תשומת ליבכם, בסופו של דבר יהפוך למציאות שלכם ויהיה לחוויה מעשית. ולמה אני מתכוונת כשאני אומרת "ממקדים"? כוונתי היא לשילוב של מחשבות ורגשות גם יחד. למשל, חשיבה של דאגה היא דרך "בטוחה ומצוינת" להביא על עצמכם את מה שאינכם רוצים. 

בואו וניקח דוגמא פשוטה לגבי כסף: אם אתם מבזבזים את הזמן שלכם בדאגה אודות החשבונות המצטברים לתשלום, המינוס הטופח בחשבון הבנק והמחסור בכסף – אתם כמובן תתחילו (או תמשיכו) לחוות את החסר בכסף. לעומת זאת, אם תשקיעו את הזמן שלכם ותתמקדו או תקפידו להוקיר תודה על כסף שיש ברשותכם - מבלי קשר לכמה יש לכם - אתם תתחילו (או תמשיכו) לחוות וליהנות משפע. זוהי כמובן אינה הזמנה להתנהג כמו בת יענה ולטמון את הראש בחול, עליכם לשלם את החשבונות שלכם ולהתמודד עם כל עניין כספי שעולה, רק פשוט להפסיק ולדאוג על כך. להפסיק למקד שם את המחשבה. 

הכוח שבמיקוד עשוי לעבוד בכל תחום בחייכם. כאשר תשלבו מיקוד והכרת תודה על מה שכבר יש בחייכם, למעשה תיצרו מגבר לחוויות שלכם. זכרו, אתם מקבלים את מה שאתם ממקדים בו את מחשבותינו. 

כדי למשוך את מה שאתם רוצים, העלו בעיני הדמיון שלכם את היעד או הדבר שאתם שואפים אליו, הרגישו את התחושה הטובה הממלאת אתכם בעודכם רואים זאת לנגד עיניכם כשהדבר כבר בידכם. תחושה נפלאה! 

אם אינכם לגמרי בטוחים במה מתמקדות רוב מחשבותיכם, הביטו סביב! כל מה שקיים בחייכם זה מה שמיקדתם בו את מחשבותיכם.
שנו את מיקוד המחשבה וחייכם ישתנו בהתאם.

שיהיה יום מקסים!
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+