זוגיות- לא בהכרח על חשבון נוחות

מילים ספורות על מיטות מתכווננות
לפני שנתחיל לדבר על זוגיות ועל ההשפעה של המיטה עליה, בואו נעצור לרגע ונסביר על מיטה מתכוננת במספר מילים. אם כן, מיטה מתכווננת היא מיטה בעלת מנגנון חשמלי, השולט באמצעות שלט ייעודי במיטה. הכוונה היא לכך, שהמיטה מחולקת לשלושה חלקים: עליון, מרכזי ותחתון והמנגנון שולט בזווית שבה כל חלק של המיטה נמצא. כך ניתן לשלוט בתנוחות השינה בקלות ובנוחות.

מה נשים רוצות?
שאלה זו מורכבת מדי כדי לענות עליה במאמר זה. אבל מה שבטוח הוא, שהן רוצות לישון טוב בדיוק כמו שהגברים רוצים והמיטה המתכווננת נותנת לכם את האפשרות הזו בזכות היכולת לשנות תנוחות עד למציאת התנוחה הנוחה ביותר ולקבל תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף. כך ניתן ליהנות משינה באיכות גבוהה הרבה יותר, אשר תשפיע עליכם גם לאורך שעות הערות.


לישון ביחד באיכות של לחוד
כאשר מדובר על מיטה מתכווננת זוגית חשוב לציין, שכל אחד מבני הזוג יכול לשנות את התנוחה בחלק שלו במיטה בלי להשפיע על הצד השני וכך שני בני הזוג זוכים לשינה טובה במיוחד. זאת בזכות העובדה, שהמיטה המתכווננת הזוגית מחולקת לשני חלקים נפרדים ולכל צד יש מנגנון חשמלי משלו, עליו ניתן לשלוט באופן נפרד מהצד השני וכך כל אחד מבני הזוג יכול ליהנות משינה ערבה ואיכותית לאורך כל הלילה. אם אחד מבני הזוג מעוניין ללכת לישון, בעוד שהשני רוצה לקרוא ספר, הרי שמי שרוצה לישון יכול לתכנן לעצמו את תנוחת השינה הרצויה לו בעוד שמי שרוצה לקרוא ספר יכול לתכנן לעצמו את תנוחת הקריאה הרצויה לו.

כשהשינה משפיעה על הזוגיות
אם ניקח כדוגמה שני בני זוג שחולקים את אותה המיטה המתכווננת, הרי שאם אחד מבני הזוג מעוניין ללכת לישון, בעוד שהשני רוצה לקרוא ספר, הרי שמי שרוצה לישון יכול לתכנן לעצמו את תנוחת השינה הרצויה לו בעוד שמי שרוצה לקרוא ספר יכול לתכנן לעצמו את תנוחת הקריאה הרצויה לו. היות שצדה האחד של המיטה איננו משפיע על הצד השני שלה, הרי שאפשר לישון טוב ביחד כשכל אחד מקבל מענה לצרכים שלו.

איך זה משפיע?
רוב האנשים, כשהם עייפים, הם גם חסרי סבלנות וגם מתנהגים בהתאם וכך הם משפיעים על סביבתם. היות שבני ובנות הזוג שלנו הם האנשים הקרובים אלינו ביותר, הם אלו שסופגים את רוב חוסר הסבלנות שלנו כשאנו עייפים וספיגה זו לבדה היא מעייפת מאוד. לעומת זאת, כאשר אנו ערניים ומסופקים מהשינה שלנוף אנו מסוגלים להכיל יותר ולהיות רגישים יותר לסביבה שלנו. אם כן, עצם סיפוק הצורך שלנו בשינה טובה יכול לשנות את פני הזוגיות שלנו באופן שוטף ויום יומי.

לסיכום
אם אתם מתלבטים אם לקנות מיטה מתכווננת או לא ובעיקר אם ההתלבטות היא על רקע גודל המיטה והיכולת שלה לספק את הצרכים של שני בני הזוג, הרי שאין בכלל מקום לספק! מיטות מתכוננות זוגיות שוות בערכן וביתרונותיהן למיטות המתכווננות המיועדות לאדם יחיד והן מסוגלות לתת מענה מלא לכל אחד מהישנים בה בנפרד. איכות השינה של בני הזוג יכולה להשפיע באופן ישיר ועקיף על הזוגיות ויתרה מזאת – על איכות החיים שלכם באופן כללי מבחינת היכולת שלכם לתפקד טוב יותר בכל תחומי החיים.
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+